Tamamlanan Projeler - Melissa Royal Kuşadası

Villa Melissa Kuşadası

Dünyada bazı özel lokasyonlar vardır. Coğrafyası, tarihi,dokusu ve ruhuyla bir kez hayatınıza girer, bir daha çıkmaz. İşte Kuşadası tam böyle bir yer. Tarihi Meryem Ana Evi, Efes Antik Kenti, Güvercin adası, Kadınlar Plajı, füzyon restaurantları ve Marinları ile çok iddialı.

Villa Melissa’da her sabah sizi pırıl pırıl bir güneş, mavinin ve yeşilin binbir tonuna ev sahipliği yaptığı bir güne uyanacaksınız. Siz akşam kahvenizi yudumlarken evinize dolan Ada rüzgarı ve ona eşlik eden muhteşem gün batımı ise yaşamdan daha fazla keyif almanızı sağlayacak.

Villa Melissa, sadece size özel bir dünya vaadediyor.

Devamı
Villa Melissa Kuşadası

Melissa Garden Kuşadası

Dünyada bazı özel lokasyonlar vardır. Coğrafyası, tarihi, dokusu ve ruhuyla bir kez hayatınıza girer, bir daha çıkmaz. İşte Kuşadası tam böyle bir yer. Tarihi Meryem Ana Evi, Efes Antik Kenti, Güvercin adası, Kadınlar Plajı, füzyon restaurantları ve Marinaları ile çok iddialı.

Şehrin gürültüsünü, iş stresini ve uzaklaşmak istediğiniz her şeyi geride bırakın. Mavinin her tonuna göz kırpan, nerede olduğunuzu unutturan Melissa Garden’da mavi bir rüyaya dalacaksınız. Melissa Garden’nın butik tasarım anlayışı, kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi yaklaşımı ve özgün tasarım gücünün bir yansıması olarak hayat bulan Melissa Garden Villaları, bir deniz kenti Kuşadası’na yakışan, konseptiyle, dinginliği ve dinamizmi 4 mevsim bir arada yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlandı.

Melissa Garden, sadece size özel bir dünya vaadediyor.

Devamı
Melissa Garden Kuşadası